1. Nowe samochody
 2. Zalety

Mirai Executive

4-drzwiowy sedan

Mirai - Executive - 4-drzwiowy sedan
Cena
334 900 zł
4X2
Fuel Cell Electric Vehicle
3 849 zł
Mirai - Executive - 4-drzwiowy sedan
8S6 Dark Blue Mica

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Mirai. 
Zobacz widok 360°.

 • Stylistyka

  Fascynujące wzornictwo, imponujące osiągi

  Toyota Mirai wyróżnia się z tłumu smukłą i dynamiczną sylwetką. Każdy aspekt samochodu został starannie zaprojektowany pod kątem wyglądu i efektywności.

 • 650 km czystej przyjemności

  Toyota Mirai jest wyposażona w liczne innowacje maksymalizujące przyjemność z prowadzenia samochodu. Wydajna technologia wodorowych ogniw paliwowych zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy i zerową emisję.

 • Innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

  Zaawansowane technologie dostępne w Toyocie Mirai sprawdzają się zarówno w drodze do pracy, jak i podczas dłuższych wypraw.

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model Mirai został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdej Toyocie Mirai dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Mirai poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Mirai w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij