1. Nowe samochody
 2. Wkrótce
 3. Proace City
Ruszajmy do pracy
Przewiń niżej Pomiń
Ruszajmy do pracy

Nowa Toyota PROACE CITY

Gotowa do każdej pracy. Wszędzie.

Kompaktową i zwinną Toyotę PROACE CITY nic nie powstrzyma. Pojazd ten charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, komfortowym wnętrzem z cyfrowym kokpitem i zaawansowanymi rozwiązaniami poprawiającymi bezpieczeństwo. Wszystko to sprawia, że nowa Toyota PROACE CITY radzi sobie z każdym zadaniem i napędza Twój biznes.

Elektryczne, benzynowe lub wysokoprężne
Standard lub Long
Usługi łączności
Twoje biuro w trasie
Toyota Professional
Nasza obietnica dla Ciebie
Poszukujesz furgonów zastępczych, ubezpieczenia, ekspresowego serwisu czy pomocy drogowej? Toyota Professional jest Twoim partnerem w segmencie lekkich pojazdów użytkowych. Nasza kompleksowa oferta zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego biznesu.

Gwarancja PRO

Jakiekolwiek usterki spowodowane błędem w produkcji lub montażu w każdym nowym samochodzie Toyoty objęte są gwarancją obowiązującą przez okres do 3 lat lub 1 000 000 km.

Toyota Relax

Dzięki gwarancji Toyota Relax zyskasz spokój umysłu. Każda nowa i używana Toyota jest sprzedawana z 3‑letnią gwarancją. Po każdym serwisie gwarancja jest dodatkowo przedłużana o 12 miesięcy lub 15 000 km*.
* Łącznie do 10 lat lub do osiągnięcia przebiegu 185 000 km (w zależności od tego, co pierwsze nastąpi).

Toyota Express Service

Jeżeli wybierzesz usługę o nazwie Toyota Express Service, szybciej wrócisz na drogę. Czynności serwisowe zostaną wykonane przez dwóch specjalnie przeszkolonych mechaników, którzy bez dodatkowych kosztów wykonają całą pracę dwa razy szybciej.

Assistance na drodze

Z programu pomocy drogowej Toyoty możesz korzystać całodobowo przez wszystkie dni tygodnia, w kraju i zagranicą. Program obejmuje pomoc w przypadku awarii, holowanie pojazdu oraz, w razie potrzeby, zakwaterowanie w hotelu.

Samochód zastępczy

Klient serwisu Toyota Professional może zarezerwować samochód zastępczy na czas naprawy lub przeglądu pojazdu. Do wyboru są różne opcje, w tym lekkie samochody osobowe i dostawcze.

Finansowanie i ubezpieczenia

Toyota Professional oferuje usługi finansowe dla firm, a także ubezpieczenia dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.
GWARANCJA PRO
GWARANCJA PRO to program ubezpieczeniowy gwarantujący pokrycie kosztów napraw opracowany z myślą o użytkowych pojazdach Toyoty.
Moc wyboru
Toyota PROACE CITY do każdego zadania
Dzięki dwóm odmianom nadwoziowym dostępnym w dwóch długościach nie trzeba szukać kompromisów. Każdy nabywca Toyoty PROACE CITY znajdzie wersję odpowiadającą jego potrzebom. Łatwy załadunek, uciąg do 1,5 t i miejsce na dwie europalety pozwolą wykonać każde zadanie.
Funkcjonalność
Twój niezawodny pomocnik w biznesie
Nowa Toyota PROACE CITY jest niezwykle praktyczna i wszechstronna. W samochodzie zastosowano intuicyjne rozwiązania podnoszące komfort użytkowania oraz inteligentnie wykorzystano dostępną przestrzeń. Żywiołem modelu są ruchliwe miejskie ulice. Model ten z łatwością można dostosować do potrzeb własnej firmy, dzięki szerokiej gamie konwersji.

Mały furgon, wielkie możliwości

Toyota PROACE CITY z największą ładownością w swojej klasie (do 1 t*) pomieści nie tylko sam ładunek, ale także wszystkie narzędzia i sprzęt użytkownika. Pojazd może holować przyczepę o masie do 1,5 t**. *750 kg w przypadku Toyoty PROACE CITY Electric. **700 kg w przypadku Toyoty PROACE CITY Electric.

Komfort i ergonomia

Dzięki intuicyjnie rozmieszczonym elementom sterowania, perfekcyjnej ergonomii i inteligentnemu systemowi multimedialnemu Twoja Toyota PROACE CITY może się stać wygodnym biurem. Nowa wielofunkcyjna kierownica i cyfrowy zestaw wskaźników pomagają kierowcy utrzymać pełną kontrolę nad pojazdem, nie rozpraszając jego uwagi.

Elastyczność pod każdym względem

System Smart Cargo z otwieranym włazem w przegrodzie za kabiną kierowcy ułatwia przewożenie większych i dłuższych przedmiotów. Środkowy fotel przedni można złożyć na płasko, aby uzyskać funkcjonalny stolik.

Zawsze online

Toyotę PROACE CITY wyposażono w cyfrowy 10" zestaw wskaźników, który w czytelny sposób prezentuje wszystkie potrzebne informacje. Towarzyszy mu 10" dotykowy ekran multimedialny do obsługi radioodtwarzacza, nawigacji i systemu głośnomówiącego.

Zespoły napędowe
Pęd do sukcesu

Nowa Toyota PROACE CITY jest dostępna z silnikami spalinowymi (benzynowym i wysokoprężnym) i napędem elektrycznym. Ten ostatni doskonale się sprawdza w wymagającym częstego zatrzymywania się i ruszania ruchu miejskim, oferując przy tym dynamikę i zasięg pozwalający realizować najbardziej wymagające zadania. Ładowanie akumulatora trakcyjnego nie jest ani trudne, ani kłopotliwe.

Napęd elektryczny

Cichy i wydajny napęd elektryczny o wysokiej kulturze pracy oferuje maksymalny moment obrotowy, umożliwiając sprawne ruszanie spod świateł i na skrzyżowaniach. Dzięki nowoczesnej i pojemnej baterii zasięg wynosi aż do 330 kilometrów.

Silnik benzynowy lub wysokoprężny

Zaawansowane silniki benzynowe i wysokoprężne zastosowane w nowej Toyocie PROACE CITY charakteryzują się wysoką kulturą pracy i efektywnością oraz zapewniają duży zasięg na jednym tankowaniu.

Cichy i wydajny napęd elektryczny o wysokiej kulturze pracy oferuje maksymalny moment obrotowy, umożliwiając sprawne ruszanie spod świateł i na skrzyżowaniach. Dzięki nowoczesnej i pojemnej baterii zasięg wynosi aż do 330 kilometrów.

Pojemność baterii
50 kWh
Zasięg wersji elektrycznej
do 330 km (+50 km)*
Osiągi
100 kW

Zaawansowane silniki benzynowe i wysokoprężne zastosowane w nowej Toyocie PROACE CITY charakteryzują się wysoką kulturą pracy i efektywnością oraz zapewniają duży zasięg na jednym tankowaniu.

Silniki
1.2 l benzyna i 1.5 l diesel
Osiągi
do 130 KM
Zużycie paliwa
5,8 l/100 km
CO₂
143–167 g/km
Wersje wyposażenia
Poznaj wyposażenie
 • ACTIVE

  • Opcjonalne 16" felgi aluminiowe
  • Smart Cargo
  • Elektryczny hamulec postojowy
 • COMFORT

  • Podgrzewana skórzana kierownica
  • 10" dodatkowy ekran na konsoli środkowe
  • Zaawansowany system nagłośnienia
  • Dodatkowe schowki nad nogami pasażera i nad kierownicą
  • Czujniki parkowania z tyłu
  • Kamera cofania
Zainteresowany nową Toyotą PROACE CITY?
Możesz skontaktować się z najbliższym salonem Toyota Professional lub zgłosić swoje zainteresowanie, klikając w poniższy link