1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Opinie naszych klientówNajważniejszą cechą, którą staramy się pielęgnować w naszym salonie jest obsługa klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Staramy się, żeby każdy dzień naszej pracy był spełnieniem naszego hasła - Spokój z Bielan, technologia z Japonii.Salon samochodów nowych:

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę której doświadczyłem w Państwa salonie dokonując zakupu nowej Toyoty Yaris. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Szanownego Pana Macieja Tomczyńskiego. Chciałbym podkreślić, że zarówno bardzo wysoka kultura osobista Pana Macieja jak i jego ponadprzeciętne rozeznanie w ofercie sprzedażowej TOYOTY przesądziły o zakupie samochodu właśnie w Państwa Salonie. Pragnę rownież zwrócić uwagę na doskonałą komunikację (zarówno drogą elektroniczną czy też telefoniczną) prowadzoną przez Pana Macieja, w której na bieżąco informował mnie o postępach w zamówieniu. Pozostaje mi jedynie życzyć sobie, żeby wysoki poziom usług był świadczony przez Państwa Salon nieprzerwanie, a pełne zaangażowanie Pracowników w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów zostało dostrzeżone i odpowiednio nagradzane.

Szymon Sz.
doradca: Maciej Tomczyński


Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski


Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska

Pan Maciej trafił w mój gust - wysłuchał i przedstawił propozycje, która w pełni wpisała się w moje motoryzacyjne potrzeby :) Czułam się dopieszczona i poinformowana podczas całego procesu sprzedaży. Trafiłam do Toyoty Bielany przypadkiem i życzę sobie w życiu więcej takich pozytywnych przypadków - obsługa jest rewelacyjna. Wrócę tu na pewno przy okazji kolejnych motoryzacyjnych decyzji.

Monika B.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłam z polecenia, tym bardziej chętnie dzielę się swoją opinią bo znam siłę rekomendacji i poleceń :) Jestem zadowolona z obsługi, auta i atmosfery na stacji. Doceniam pana Dominika, który nigdy nie zostawia klienta bez odpowiedzi, odpowiada na wszystkie pytania i rozjaśnia wątpliwości pytając o potrzeby. Jest życzliwy i fachowy. Zainteresowany klietem, a nie samą sprzedażą.

Monika W.
doradca: Dominik Geisel

Zakup auta był dla mnie bardzo poważną decyzją. Doceniam, że doradztwo polegało na rzetelnym przedstawianiu możliwości, a nie na usilnym namawianiu do sprzedaży z czym często się spotykam. Byłam cierpliwie wysłuchiwana i przedstawiano mi ciekawe propozycje mimo mojej ociężałości w podejmowaniu decyzji. Wyjechałam ze stacji swoim Yarisem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana :)

Urszula J.
doradca: Maciej Kowalski

Jestem bardzo zadowolona. Dostawałem obszerne odpowiedzi, wyjaśnienia i porady. Robicie też bardzo dobrą kawę :) Kupiłam w Toyocie Bielany już drugie auto co chyba jest najlepszą rekomendacją.

Grażyna K.
doradca: Dominik Gawin

Dbałość o klienta, zaangażowanie i obsługa na najwyższym poziomie - stacje oceniam w samych superlatywach. Pani Ania to bardzo pomocna osoba wczuwajaca się w potrzeby klienta - wiem, że mogę zawsze do niej zadzwonić, dopytać o kwestie związane z autem i te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Auris to moje drugie auto z Toyoty Bielany, pierwszy raz trafiłam tu 10 lat temu i wyjechałam wysłużonym już dziś Yarisem.

Regina K.
doradca: Anna Książek

RAV4 to moje szóste auto z Toyoty Bielany. Od początku współpracuję z panią Anią Książek, poznaliśmy się kiedy była jeszcze handlowcem. Teraz współpraca idzie jak “z płatka” i przyjeżdżam do Toyoty Bielany po kolejne auta mimo tego, że na przestrzeni lat mieszkałem już w róznych częsciach miasta mając większy i mniejszy dystans do stacji. W ostatnim zakupie doradzał mi Dominik Gawin - przesympatyczny kompetentny człowiek, wie co mówi i nie rzuca słów na wiatr. Czysta przyjemność współpracy.

Jarosław G.
doradca: Anna Książek

Cała nasza rodzina jeździ autami z Toyoty Bielany, wszyscy jesteśmy zadowoleni i uśmiechnięci tak jak zespół pracowników stacji :) Dobry kontakt nie tylko na miejscu w salonie, ale również telefoniczny; fachowa pomoc w doborze opon i innych akcesoriów - wszystko super! Polecam

Marta J.
doradca: Dominik Gawin

Zazdroszczę żonie samochodu ;) Mam przejechane ~3.500.000 km wieloma samochodami - doświadczenie zdecydowanie większe niż przeciętne... Niewiele samochodów sprawiło mi taka radość z jazdy jak Auris Hybrid. świetnie się prowadzi, dobrze trzyma się drogi, ma bardzo przyzwoite osiągi i niewiarygodnie niskie spalanie. Oferuje duży komfort jazdy - siedzenia są bardzo wygodne. I fajnie jest "jeździć na zielono" - czyli jadąc, nie generować spalin i ładować baterie. Na decyzje o zakupie wpłynął fakt, ze dzięki Toyota Bielany mogliśmy przetestować Aurisa przez trzy dni w różnych warunkach. Cena zaproponowana przez p. Karolinę z Toyota Bielany oraz przemiła obsługa, dostawa na czas i współpraca w każdym aspekcie była kolejnym argumentem na tak. Bardzo, bardzo dziękujemy za "banana na twarzy" i jeśli możemy, to polecamy każdemu.

Anna D. i Justyn D.
doradca: Karolina Rochmińska

Zdecydowałam się na zakup Toyoty w Panstwa salonie (Toyota Auris Touring Sport) i po zakonczeniu transakcji pisze do Pana, bo jestem pod wielkim wrazeniem. Nie tylko swojego nowego auta, ktore na razie spisuje sie wspaniale, ale tez poziomu obslugi klienta w Panstwa salonie. Pani Karolina Rochminska-Kostaniak, ktora prowadzila transakcje, od pierwszego kontaktu ( odpowiedz na wyslany na adres salonu email z zapytaniem) do jej finalizacji pokazala niezwykly profesjonalizm i klase. Szybkość reakcji, życzliwość, kultura, rzeczowość i komunikatywność Pani Karoliny były niezwykłe. Oboje z mężem byliśmy pod wielkim wrażeniem takiej obsługi. To nie był nasz pierwszy zakup samochodu, ale pierwsza Toyota. Przy takim Panstwa profesjonalizmie na dlugo pozostaniemy wierni tej marce

Agnieszka L.
doradca: Karolina Rochmińska

Chciałbym pochwalić sprzedawcę, pana Dominika, który pomógł nam w zakupie samochodu toyota Auris touring sports hybrid 1,8. Czuliśmy, że starał się obsłużyć nas jak najlepiej nawet dzień po zakupie zadzwonił aby spytać o wrażenia z jazdy i zapewnił, że możemy się z nim kontaktować w razie pytań i problemów.

Tomasz B.
doradca: Dominik Geisel

Proszę przyjąć słowa mojego z żoną – Iwoną, podziękowania za dotychczasową współpracę przy zamówieniu i zakupie nowej Toyoty LC 150, którą nabyliśmy na rzecz naszej firmy Usługi Pośrednictwa w Handlu. Od samego początku, można tak bez żadnej przesady powiedzieć, byliśmy objęci troskliwą opieką ze strony Pana Dominika Geisela.
Pan Dominik w sposób niezwykle rzeczowy i kompetentny pomógł nam w wyborze modelu pojazdu oraz dostosowania jego parametrów do naszych potrzeb, cierpliwie odpowiadał na wszystkie, nawet zdawać się mogło dziecinne, pytania, podpowiadał cenne wskazówki przy dokonywaniu wyboru, pokazywał możliwości, jakie oferuje firma Toyota Bielany, a także proponował rozwiązania, które w sposób najmniej uciążliwy pozwoliły nam „przesiąść się” do nowego pojazdu.
W czasie oczekiwania na realizację zamówienia, Pan Dominik kilkukrotnie pytał nas telefonicznie, czy mamy jeszcze jakieś wątpliwości, za każdym razem oferował gotowość pomocy i zawsze chętnie namawiał nas, abyśmy śmiało kontaktowali się z Nim, gdybyśmy mieli jakiekolwiek pytania; przesłał nam też linka do obserwowania przez nas procesu powstawania naszego nowego samochodu. Trzeba też dodać, że pomógł nam w zagospodarowaniu naszego poprzedniego pojazdu VW Touareg – w tym miejscu podziękowania również dla Pana Artura Tomczyńskiego z działu pojazdów używanych Toyota Bielany, z którym udało się osiągnąć akceptowalną przez nas cenę. Pan Dominik pomógł nam również na bieżąco w kwestiach formalno- księgowych i zawczasu uzgodnił kilka kwestii z księgową firmy Toyota Bielany, aby uniknąć ewentualnych perturbacji w trakcie realizacji transakcji.
W dniu odbioru pojazdu tj. 10.04.2016r. Pan Dominik Geisel wykonał niezwykle sumiennie wszystkie niezbędne czynności, a nawet odnoszę wrażenie, że wykonał więcej, niż wymaga się tego w trakcie czynności rutynowych. Bardzo sprawnie przeprowadził nas przez ten proces, począwszy od sfinalizowania ubezpieczenia pojazdu (uprzednio zajął się rejestracją nowego samochodu), poprzez omówienie kwestii formalnych, by w końcu zająć się fizycznym wydaniem pojazdu, w tym zaprezentowaniem wielu możliwości, jakie posiada LC 150.
Mimo chłodnej aury w tym dniu, Pan Dominik, ani przez moment nie komentując niekorzystnych warunków pogodowych, poświęcił nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, aby poznać nasz nowy samochód. Pragnę w tym miejscu podkreślić wysoką kulturę osobistą Pana Dominika, który ani przez moment nie okazał zniecierpliwienia, przedłużającym się wydawaniem samochodu, proponował napoje i poczęstunek, a także okazywał szacunek nam, klientom, każdocześnie dając pierwszeństwo podczas wchodzenia, wychodzenia z pomieszczeń itd.
W podsumowaniu, pragniemy podkreślić nasze niebywałe zadowolenie z faktu, że skorzystaliśmy z proponowanej przez Pana Dominika oferty zakupu pojazdu i że nie zawiedliśmy się w naszych oczekiwaniach profesjonalnego obsłużenia nas w siedzibie firmy Toyota Bielany.

Jacek G.
doradca: Dominik Geisel


Serwis Mechaniczny:


Współpracę z Toyotą Bielany zaczęliśmy od działu serwisu - od kilku lat serwisujemy tu naszą rodzinną Toyotę Avensis. W tym roku zdecydowaliśmy o zakupie kolejnego auta - początkowo myśleliśmy o aucie używanym dlatego udaliśmy się do komisu. Obsługę oceniam w samych pozytywach :) Cieszy, że doradca na prawdę nas słuchał i starał się odpowiedzieć na nasze potrzeby. W ten sposób trafiliśmy do samochodów nowych i finalnie wyjechaliśmy z salonu nowym Yarisem z oferty wyprzedażowej. Miłym dodatkiem była pomysłowa akcja “500 zł na dziecko”. Otrzymany kupon zrealizowaliśmy od razu i chyba pierwszy raz wybieraliśmy fotelik pod kolor auta :) Polecam Toyotę Bielany, na pewno niedługo się spotkamy kiedy przyjedziemy na pierwszy przegląd nowym Yarisem.

Artur Ch.
doradca: Dariusz Szymaniak

Mimo tego, że na przestrzeni ostatnich lat mieszkałam na dolnym mokotowie i sadybie cały czas wracam serwisować swoje auto do Toyoty Bielany. Jestem bardzo zadowolona z obsługi - pana Dariusza i pana Huberta. Są profesjonalni, kulturalni i punktualni. Jeżdżę już 3cią Toyotą z Toyoty Bielany.

Maria D.
doradca: Dariusz Szymaniak

Na Bielanach serwisuję swoją Toyotę Corollę, serwis jest sprawny i szybki, a obsługa kompetentna i przyjazna. Przestrzegane są terminy przyjęcia i wydawania samochodu. Jakość na bardzo dobrym poziomie. Oczywiście polecam.

Marek B.
doradca: Rafał Wójcik

Jestem sprawnie i szybko obsługiwana, obsługa jest kompetentna i sprawna, a jakość serwisu stoi na dobrym poziomie.

Monika K.
doradca: Rafał Wójcik

Zawsze na celująco :) Yaris to moja 5-ta Toyota,którą zawsze serwisuję je w Toyocie Bielany i wiem, że kiedy coś się dzieje coś złego mogę jechać do Państwa “jak w dym”. Jakiś czas temu odwoziłam wnuczkę do stadniny koni, dojeżdżając na miejsce na kokpicie auta pojawiła się  kontrolka oznajmiająca konieczny kontakt ze stacją obsługi. Zadzwoniłam  i po rozmowie z konsultantem poproszono mnie o przyjazd w celu postawienia diagnozy.  Zostawiłam więc wnuczkę w stadninie i przyjechałam na stację. Diagnoza brzmiała „auto nie nadaje się do jazdy”, Byłam zszokowana, ale po wyjaśnieniu problemu ( konieczności odbioru dziecka) zaproponowano mi auto zastępcze, Uszkodzenie okazało się nietypowe, a naprawa wymagała dłuższego czasu. Jestem zadowolona, że w każdej sytuacji mogę liczyć na rzetelną i sympatyczną obsługę.

Danuta D.
doradca: Hubert Olszewski

Doradcy są bardzo konkretni i rzeczowi. Serwis profesjonalny. Polecam

Mirosław F.
doradca: Hubert Olszewski

Najlepszym potwierdzeniem mojego zadowolenia z serwisowania auta na Bielanach jest to, że kiedyś serwisowałam swoją Corollę w innej stacji. Przeniosłam się do Toyoty Bielany bo doceniam dbałość o szczegóły - doradcy wychodzą z inicjatywą, podczas całej usługi czuję się zaopiekowana i poinformowana. Jakiś czas temu bez umówienia przyjechałam do stacji z nagłą awarią, mimo braku miejsca w harmonogramie zostałam obsłużona od ręki i mogłam dalej ruszać w drogę.

Grażyna N.
doradca: Hubert Olszewski

Moja opinia o stacji Toyota Bielany jest na szóstkę! Jak dotąd wszystkie usługi dotyczące mojej Toyoty Yaris były perfekcyjne. Cieszę się, że jest to moja stacja.

Bożena R.
doradca: Dariusz Szymaniak

Chciałbym prosić o przekazanie serdecznych podziękowań Kierownikowi serwisu Toyota Bielany, osobie, która wstawiała się za mną i wcześniej zdobyła samochód od Toyota Motor Poland, oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc w przyprowadzeniu samochodu TLC 150 V6.

Dziękuję, dzięki Państwu miałem możliwość przeprowadzenia testu samochodu w takim zakresie jak chciałem. Jego późniejsze wydanie, (jakie odbyłoby się bez Państwa pomocy) uniemożliwiłyby mi wykonanie wszystkich moich założeń i pewnie zmniejszyłoby frajdę z jazdy testowej. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Paweł O.
doradca: Kamil Szlosser


Salon samochodów używanych:


W Toyocie Bielany trafiłam na zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam cierpliwość i profesjonalizm Pana Pawła - pomógł w wyborze i cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na każde z moich “1001” pytań :) Auto doposażałam w czujniki parkowania - pan Paweł pomógł mi w tej decyzji i był otwarty na negocjację ceny tak by finalna cena była dla mnie przystępna. Auto kupowałam w kredycie, który sprawnie załatwiłam podczas wizyty na stacji. Słowem - było tak jak lubię.

Mariola B.
doradca: Paweł Kosiński

Pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania oraz gratulację za staranną i sumienną pracę Państwa pracownika, doradcę ds. sprzedaży samochodów używanych – p. Macieja Dideńko.

Zachowanie jako reprezentuje p. Maciej zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż tak profesjonalne podejście do Klienta oraz fachowa wiedza jest cechą dzisiaj bardzo rzadko spotykaną. Możecie być Państwo dumni ze swojego pracownika.

Ogromna wiedza jaką zaprezentował p. Maciej w rozmowach ze mną jak i moją rodziną (20.08 oraz 27.08), przekonała mnie do zakupu jednego z aut w Państwa salonie i od tej pory jestem szczęśliwą posiadaczką Toyoty Auris. Jestem pełna uznania dla pracy p. Macieja jak i całego zespołu pracującego w Salonie Samochód Używanych. Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować p. Maciejowi za profesjonalne podejście i jakość pracy jaką zaprezentował, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Państwa mail pochwalny i w oto ten sposób wynagrodzić i podkreślić fachowość p. Dideńko.

Wyrażam nadzieję, że właśnie takie zachowania jakie reprezentuje p. Maciej Dideńko, wzmocnią Państwa pozycję jako dealera na rynku. Życzę kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu nowych Klientów.

Monika K.


Serwis blacharsko-lakierniczy:


Jesteśmy wieloletnimi klietami serwisu blacharsko-lakierniczego Toyoty Bielany Naprawy Powypadkowe. Doceniamy dotychczasową współpracę dotyczącą świadczenia usług likwidacji szkód komunikacyjnych, które są wykonywane na wysokim poziomie. (...) Toyota Bielany wykazuje się profesjonalizmem oraz bogatym doświadczeniem, dokładając wszelkich starań podczas przeprowadzania napraw blacharsko- lakierniczych. Na wysoką ocenę zasługuje sprawna i kompleksowa obsługa, zaangażowanie w dopełnieniu wszelkich formalności, szybkie terminy realizacji napraw oraz pokaźne zaplecze samochodów zastępczych udostępnianych na czas naprawy. (...) Nie bez znaczenia jest również wysoka kultura osobista pracowników Toyoty Bielany Naprawy Powypadkowe, jak również dobra rada i uśmiech na co dzień, którym dzielą się z innymi. Z pełnym przekonaniem możemy rekomendować Toyota Bielany Naprawy Powypadkowe, jako profesjonalnego partnera.

Specjalista ds. Floty Samochodowej Provident Polska S.A. Michał Perłowski

Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Toyota Bielany za fachową i profesjonalną obsługę naprawy mojego samochodu w ramach ubezpieczenia AC.

Szczególnie chciałem podziękować p. Anecie Sobich, która bardzo sprawnie koordynowała likwidację szkody, wynajem auta zastępczego, naprawę auta oraz dodatkowy montaż tempomatu w moim samochodzie. 

Bardzo dziękuję i pozdrawiam. 

Leszek W.
doradca: Aneta Sobich


Dział ubezpieczeń i produktów finansowych:


Miesiąc temu miałem pierwszy kontakt z salonem przy okazji finalizowania umowy leasingu. Jestem pod wrażeniem wysokiego standardu obsługi, indywidualnego podejścia i zaangażowania Doradcy ds. Ubezpieczeń i Produktów Finansowych, Pani Karoliny Lasockiej, w wyszukanie najkorzystniejszych dla mnie opcji oferty leasingu i ubezpieczenia samochodu.

Janusz K.
doradca: Karolina Lasocka

Bardzo chciałbym podziękować za bardzo sprawne i w pełni profesjonalne przeprowadzenie dla mnie procesu finansowania poprzez Leasing auta LC v8. Zaangażowanie, miła obsługa i kompetencja.

Na pewno będę polecał Państwa usługi i salon swoim znajomym i klientom biznesowym.

Pozdrawiam serdecznie!

Kamil B.
doradca: Karolina Lasocka

Dzień dobry,

Z salonem jestem związany od samego początku, gdy był w budowie ja zdałem na prawo jazdy i na pierwszych dniach otwartych mogłem przetestować samochody. Od kilku lat korzystam tylko z tego Salonu Toyoty i nigdy mnie nie zawiedli, w zeszłym tygodniu finalizowałem zakup samochodu i po raz kolejny potwierdziło się, że był to właściwy wybór. Przy ubezpieczeniu obsługiwała mnie Pani Karolina Lasocka i składam jej serdeczne podziękowania za pełen profesjonalizm, bezproblemowe i szybkie załatwienie spraw. Polecam wszystkim serdecznie ten Salon Toyoty zawsze wychodzą do klienta i dobierają produkt zgodnie z jego oczekiwaniami.

Szymon F.
doradca: Karolina Lasocka