Toyota Corolla Touring Sport Hybrid oficjalnym samochodem Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej

Umowa sponsorska została odnowiona na cały sezon 2022

2022-05-11

Toyota Spain odnowiła umowę sponsorską z Królewską Hiszpańską Federacją Kolarską na cały sezon 2022. Oficjalnym samochodem Federacji została Corolla Touring Sports Hybrid.

Królewska Hiszpańska Federacja Kolarska (Real Federación Española de Ciclismo, RFEC) podpisała kolejną umowę sponsorską z Toyota Spain, przedłużając współpracę na sezon 2022. Kontrakt zapewni hiszpańskiej reprezentacji kolarskiej flotę 4 hybryd Toyoty, które będą jej służyć podczas zawodów, zgrupowań i treningów. RFEC będzie miało do dyspozycji 3 Corolle Touring Sports Hybrid i 1 Toyotę RAV4 Plug-in Hybrid.

Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce w Velódromo de Galapagar w Madrycie. W uroczystości tej udział wzięli m.in. José Luis López Cerrón, prezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej, Jaime Arruz, PR Manager Toyota Spain, oraz juniorzy hiszpańskiej kadry narodowej – Rafael Martínez, Mario Anguela i Esteban Sánchez.

Hybrydowa Corolla oficjalnym samochodem Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej

Podpisana z RFEC umowa doskonale się wpisuje w działania Toyota Spain. Od lat wspiera ona sport, występując w roli sponsora różnych dyscyplin, federacji i klubów. Toyota wierzy w wartości, na których opiera się rywalizacja sportowa, takie jak koleżeństwo, praca zespołowa, wytrwałość, samodoskonalenie, solidarność i szacunek dla innych. Wartości te są częścią DNA Toyoty od początku jej istnienia.

Start Your Impossible – program wspierania sportowców i popularyzacji sportu

W 2019 roku Toyota uruchomiła globalną inicjatywę „Start Your Impossible”. Podkreśla ona misję marki, która polega na budowaniu bardziej zintegrowanego i zrównoważonego społeczeństwo bez barier.

Hybrydowa Corolla oficjalnym samochodem Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej

W Hiszpanii w ramach tej inicjatywy w 2019 roku stworzono Toyota Team. 4 wybitnych sportowców – Carolina Marín, Eva Moral, Martín de la Puente i Niko Shera – swoje cele i wyzwania realizuje przy szczególnym wsparciu Toyota Spain.

Dowiedz się więcej

Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Większe możliwości Yarisy w kolorze Spicy Orange Yarisy w kolorze Spicy Orange Nowości w roku modelowym 2023 Lekki użytkowy van elektryczny Lekki użytkowy van elektryczny Nowy projekt Toyotay i partnerów Wymienne baterie do samochodów Wymienne baterie do samochodów Dowiedz się więcej o nowym projekcie Klub Rekordowych Przebiegów Klub Rekordowych Przebiegów Pochwal się trwałością swojej Toyoty Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wzrost udziału w rynku do 17,7% Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Sprawdź szczegóły Zrównoważona produkcja bioetanolu Zrównoważona produkcja bioetanolu Wspólny projekt Toyoty i partnerów KINTO ONE coraz popularniejsze w Polsce KINTO ONE coraz popularniejsze w Polsce Sprawdź najchętniej wybierane modele Toyoty Autobusy na wodór w Madrycie Autobusy na wodór w Madrycie Wodorowe ogniwa paliwowe Toyoty w transporcie miejskim Land Cruiser i Hilux 2023 z paliwem HVO100 Land Cruiser i Hilux 2023 z paliwem HVO100 Odnawialny olej napędowy zamiast diesla Nowe auto dostawcze na wodór Nowe auto dostawcze na wodór Toyota, Isuzu, Hino i CJPT łączą siły